id-viz-obl

Clasamente

Va multumim pentru participarea la concursul nostru si pentru determinarea si pasiunea cu care ati planificat afacerile dumneavoastra. Felicitam deopotriva si invingatorii si invinsii si va asiguram de tot sprijinul nostru si pe viitor.

Mult succes pe mai departe.

Cu consideratie,

Echipa proiectului Investeste-n tara ta!

CLASAMENT FINAL

Cu rezultatele concursului de planuri de afaceri din proiectul INVESTESTE IN TARA TA!
Nr crt Numele si prenumele Titlul planului de afaceri Punctaj final (medie aritmetica simpla) STATUS
1 Celac Nadejda Amenajare și dotare atelier de croitorie pentru retuș în orașul Iași 100.00 selectat
2 Maslo Larisa 3D Tur pentru promovarea serviciilor in Romania 97.00 selectat
3 Hendrea Filip Carmen Dorina Wellness and Bistro 96.75 selectat
4 Stoia Maria Mercur va Aprovizioneaza! 95.25 selectat
5 Hututui Gabriel Cosmin Yummy Project 94.00 selectat
6 Dinca Traian Marius Realizare software persoanlizat 93.50 selectat
7 Gheorghe Romulus Spalatorie auto self service 93.50 selectat
8 Ghita Mihai Dan Vacante Velo 93.50 selectat
9 Patriu Gheorghe Livrari rapide 92.75 selectat
10 Moraru Mihaita Ionut Celerany 91.00 selectat
11 Baciu Adrian Radu The Place Apartment 90.75 selectat
12 Hututui Viorel Casa in Evolutie 90.25 selectat
13 Dumitru Gheorghe Infiintare firma 88.50 selectat
14 Mocanu Catalin Firma noua 87.50 selectat
15 Mateescu Maria Madalina Zambiti, va rog! 86.50 selectat
16 Patriu Sandu Delicatessen Online 86.50 selectat
17 Ciocanas Anca Florina Fabricarea painii; Fabricare prajiturilor si a produselor proaspete de patiserie. 86.00 selectat
18 Merticaru Iuliana Lucretia Mini Market 85.50 selectat
19 Istacescu Doru Cornel Infiintare pizzeria ,,Doru” 85.25 selectat
20 Ganea Claudia Ioana Orto-San Fagaras 84.75 selectat
21 Ungureanu Alec Campionii vin Acasa 84.00 selectat
22 Varro Edith Stomatologie moderna Oradea 84.00 selectat
23 Voicu Alexandra Investeste in tara ta (Neamt) 83.00 selectat
24 Halinga Petrica WineBar Project 82.00 selectat
25 Somu Iosif Unitate de productie si desfacere branzeturi si produse lactate cu specific italian 82.00 selectat
26 Tuduruta Mariana Lacramioara App Greather 81.50 selectat
27 Filip Ionut Achizitie utilaje specifice pentru pregatire si nivelare teren 81.00 selectat
28 Codrea Vetuta Infiintarea unei unitati de tip fast food 79.00 selectat
29 Nistor Ana-Maria Agentia Turistica “Romanian Maple Tours” 77.00 selectat
30 Deaconescu Liana Alexandra Ali Trad – Birou traduceri profesionale 76.50 selectat
31 Caciuleanu Iulia Crina Izabell Beuty Salon 76.25 selectat
32 Sanda Sorin Inovatie si performanta in prestare servici in domeniul electric 76.25 selectat
33 Popescu Julia Elvira ConfeXpRO by Eventeam 76.00 selectat
34 Aldea Florentin Professional Recreative Services 75.00 selectat
35 Paunescu Atanasova Viorica “One Stop Shop” 74.50 selectat
36 Sorlea Daniela Salon de infrumusetare si intretinere corporala 74.00 selectat
37 Laza Claudiu Florin Infintare spalatorie auto 73.75 selectat
38 Deaconescu Ionut Cristian DCI COM 73.50 selectat
39 Gubis Alexandru Vasile Infiintare service auto 73.50 selectat
40 Kalman Melinda Infintare salon de infrumusetare 73.50 selectat
41 Nastea Daniel Infintarea firma de Peisagistica 73.50 selectat
42 Diaconescu Cristian Bogdan Materiale avansate polimerice pentru printere 3D 73.25 lista de rezerva
43 Tanasa Maria Roma Tour Guide 73.00 lista de rezerva
44 Fogoros Cristian-Gheorghe Firma de lucrari de constructie, finisaje si design 73.00 lista de rezerva
45 Stirbu Emanuel Sala evenimente 73.00 lista de rezerva
46 Fogoros Aurel Spalatorie si curatatorie 72.75 lista de rezerva
47 Stef Cornel Beniamin Infiintarea unui centru de infrumusetare 72.75 admis
48 Ursu Gheorghe Fabrica de europaleti 72.50 admis
49 Baciu Valentin VIPBARBERS 72.00 admis
50 Cotetiu Raluca Gabriela Furnizor servicii de ingrijiri la domiciliu 72.00 admis
51 Musinoi Alexandru Radu Investeste in tara ta (Sibiu) 72.00 admis
52 Blaga Florentina Infiintare salon infrumusetare 71.75 admis
53 Roman Iuliu Claudiu Montaje si finisaje in jud. Alba 71.50 admis
54 Hututui Mariana Casa Ta 70.75 admis
55 Rozor Radu Nicolae The Locals 70.75 admis
56 Dohotar Traian-Ioan Catering Evenimente 70.00 admis
57 Mandru Ovidiu Claudiu Infintare Spalatorie Auto 70.00 admis
58 Lontos Nicoleta Restaurant cu specific italian 69.50 admis
59 Duma Catalin Spalatorie auto 69.25 admis
60 Lupu Radu Ferestre PVC 69.25 admis
61 Itu Florentina Servicii profesionale de curatenie 69.00 admis
62 Giza Maria Brandusa Produse Artizanale 68.75 admis
63 Idomir Marius Pensiune turistica 68.50 admis
64 Bozgonete Costel Fresh Car 68.00 admis
65 Smith Joanne Carmen Salon de infrumusetare 67.50 admis
66 Sillye Szasz Sebastian Iuliu Spalatorie auto 67.25 admis
67 Spinu Catalina Cafenea coffee 2 go 66.50 admis
68 Zama Daniel Cycling Leasures 66.50 admis
69 Manea Adrian Ionel Infiintare centru welness 65.50 admis
70 Stejarescu Cristina Remodelare si intretinere corporala 65.50 admis
71 Lupu Ionel PVC 64.75 admis
72 Palimariciuc Danuta Tractor AutoImpex 64.75 admis
73 Idomir Carmen Salon de infrumusetare 64.50 admis
74 Trifan Luminita Printlife 64.25 admis
75 Damian Marius Amenajari exterioare si excavatii 64.00 admis
76 Zabulic Ionel Marinel Muncesc in tara mea 64.00 admis
77 Patriu Mioara Sartorie, Croitorie! 63.75 admis
78 Trifan Constantin Autofagaras 63.75 admis
79 Bandula Alina Liliana Curatenie cristal 63.50 admis
80 Cipleu Marius Infiintare spalatorie auto 63.50 admis
81 Luca Mirel Paul Infiintare spalatorie auto 63.50 admis
82 Popescu Valentin Gheorghe Infiintare firma lucrari amenajare 62.25 admis
83 Zama Lidia Lidy Refreshments 62.25 admis
84 Susu Cristian Dumitru Investeste in tara ta la Brasov 61.50 admis
85 Montsch Georgiana Mihaela Salon de infrumusetare 61.00 admis
86 Tarczali Alexandru Servicii de organizare evenimente 60.00 admis
87 Achim Constantin Noris Utilaje si dotari: instalatii termice si aer conditionat 59.00 admis
88 Musat Silvia Spalatorie auto 58.50 admis
89 Dohotar Roxana Organizare Evenimente 58.00 admis
90 Dospinoiu Claudiu Euro Guide Tours 58.00 admis
91 Blaga Lucian Infiintare firma constructii 55.00 admis
92 Tiploiu Cosmin Trakom Agroservice SRL (service mobil) 55.00 admis
93 Dudu Florin Perform Edu 54.00 admis
94 Montsch Cristian Depozit general de marfuri 54.00 admis
95 Caciula Manuela Reabilitare Psihomotrica 52.00 admis
96 Lupu Ionel Infiintare firma lucrari 52.00 admis
97 Barfa Marian Fabrica productie bricheti 49.75 respins, nu a indeplinit punctajul minim necesar (50 de puncte) conform metodologiei
98 Hobeanu Ecaterina Eco Cleaning Service 48.00 respins, nu a indeplinit punctajul minim necesar (50 de puncte) conform metodologiei
99 Busuioc Diana Maria Centro Benessere COO 47.00 respins, nu a indeplinit punctajul minim necesar (50 de puncte) conform metodologiei
100 Stoe Vasilica Incaltaminte si marochinarie 47.00 respins, nu a indeplinit punctajul minim necesar (50 de puncte) conform metodologiei
101 Nastea Celina Infiintare firma de curatenie 44.00 respins, nu a indeplinit punctajul minim necesar (50 de puncte) conform metodologiei
102 Ganea Mihai Activitati de amenajari, renovari si decorari interioare 43.50 respins, nu a indeplinit punctajul minim necesar (50 de puncte) conform metodologiei
103 Stirbu Claudia Catering 41.00 respins, nu a indeplinit punctajul minim necesar (50 de puncte) conform metodologiei
104 Dragalina George Bogdan Marketing Afiliat 37.00 respins, nu a indeplinit punctajul minim necesar (50 de puncte) conform metodologiei
105 Leurzeanu Dumitru Achizitionarea, pregatirea si ambalarea produselor traditionale 34.75 respins, nu a indeplinit punctajul minim necesar (50 de puncte) conform metodologiei
106 Mateescu Mariana Andra Loc de joaca pentru copii 24.50 respins, nu a indeplinit punctajul minim necesar (50 de puncte) conform metodologiei
107 Indre Florin Cabinet veterinar Priusvet 0.00 descalificat
108 Indre Ramona Cornelia Laborator dentar 0.00 descalificat
109 Mitrica Neagoe Titel Cristian Infintare spalatorie auto de tip “Self Service” 0.00 descalificat
110 Mazilu Alexandra Infiintare firma spalatorie auto de tip self service 0.00 descalificat
111 Nita Magdalena Oasis 0.00 descalificat
112 Constantin Mihaela Elena La Cosmin (Service Auto) 0.00 descalificat
113 Gheorghe Marius Emilian Yulian Recycling 0.00 descalificat
114 Lazar Mihai Autoservice 0.00 descalificat
115 Sacareanu Mihai Radu UrbanApiS 0.00 descalificat
116 Bucura Elena Centru de noapte-zi, ingrijire batrani RSA 0.00 descalificat
117 Cojocea Ion Leontin Centru de zi 0.00 descalificat
118 Bulprich Alina Afacerea mea- Diaspora 0.00 descalificat
119 Oancea Dana Laura Serviciu de spalatorie 0.00 descalificat
120 Hent Lorena Firma noua 0.00 descalificat
121 Dragomir Ionel Patiserie 0.00 descalificat
Skip to toolbar